Copyright 2018 - GV NILO - Loosdrecht

Wedstrijdkalender

Hieronder treft u selectie indeling en de wedstrijden aan die gepland staan voor het seizoen 2017/2018.

Selectie indeling

De selectie van NILO turnt dit jaar in de 4e en 5divisie en op niveau D1 t/m D3. Afhankelijk van de leeftijd komen de turnsters in aanmerking voor de keuze oefenstof of de verplichte oefenstof. 

Turnster   Categorie   Niveau   Divisie  
Floortje van Houten Senior D 4
Carlijn van der Vegt Jeugd 1 F 4
Cato Kielstra Jeugd 1 G 5
Esmee Schaap Jeugd 1 D2  
Gwen van Hamersveld Jeugd 1 D2  
Imare Majoor Jeugd 1 D2  
Ramila Pakhoe Jeugd 1 D2  
Fay Pos Pupil 2 D1  
Katiya Smit Pupil 2 D3  
Vera Steutel Pupil 1 D1  
Amber Steutel Pupil 1 D2  
Britt van de Meent Pupil 1 D2  
Danique Davis Pupil 1 D2  
Lilly Erkelens Pupil 1 D2  
Daniek de Bruin Pupil 1 D3  
Giovanna Apperloo Pupil 1 D3  
Simona Kartova Pupil 1 D3  
Esmee Portenge instap D1  
Isa Portenge instap D1  
Anna Kreuning instap D2  
Sanne van Beek instap  D2  
Tess van Bloemendaal instap D2  
Veerle Nelis instap D2  
Iris de Graaf pre-instap D3  
Iris Dijst pre-instap D3  

 

Wedstrijden selectie/recreanten

za. 8 dec. 2018, Rayon wedstrijd divisie 4, D1 en Senior divisie 5, in de Turn inn te Amersfoort.
      Namens NILO doen mee:
      Carlijn van der Vegt, Isa Portenge, Esmee Portenge
      Vera Steutel
      Fay Pos
      Floortje van Houten

za. 12 jan. 2019, Rayon wedstrijd divisie 5 en D2 in de Turn inn te Amersfoort..
      Namens NILO doen mee:
      Sanne van Beek, Anna Kreuning, Tess Bloemendaal, Veerle Nelis
      Lilly Erkelens, Britt van de Meent, Amber Steutel, Danique Davis
      Imare Majoor, Gwen van Hamersveld, Esmee Schaap, Ramila Pakhoe
      Cato Kielstra

za. 2 feb. 2019, Rayon wedstrijd divisie 6 en D3, in de Turn inn te Amersfoort.
      Namens NILO doen mee: 
      Giovanna van Apperloo, Daniek de Bruin, Simona Kartova
      Iris Dijst, Iris de Graaf
      Katiya Smit      

za. 9 mrt. 2019, Rayon wedstrijd divisie 4, D1 en Senior divisie 5, in de Turn inn te Amersfoort.
      Namens NILO doen mee: 
      Carlijn van der Vegt, Isa Portenge, Esmee Portenge
      Vera Steutel
      Fay Pos
      Floortje van Houten

za. 30 mrt. 2019Rayon wedstrijd divisie 5 en D2 in de Turn inn te Amersfoort..
      Namens NILO doen mee: 
      Sanne van Beek, Anna Kreuning, Tess Bloemendaal, Veerle Nelis
      Lilly Erkelens, Britt van de Meent, Amber Steutel, Danique Davis
      Imare Majoor, Gwen van Hamersveld, Esmee Schaap, Ramila Pakhoe
      Cato Kielstra

za. 6 apr. 2019, Rayon wedstrijd divisie 6 en D3, in de Turn inn te Amersfoort. (deze wedstrijd wordt mede door NILO georganiseerd)
      Namens NILO doen mee: 
      Giovanna van Apperloo, Daniek de Bruin, Simona Kartova
      Iris Dijst, Iris de Graaf
      Katiya Smit 

 * Deelname aan de regiokampioenschappen alleen bij plaatsing uit de voorwedstrijden!


** Deelname aan de districtskampioenschappen alleen bij plaatsing uit de regiokampioenschappen!

 

Onderlinge wedstrijden NILO, za 29 juni 2019

De onderlinge wedstrijden worden altijd aan het einde van het seizoen georganiseerd in Sportzaal Eikenrode te Loosdrecht.
Zodra er meer informatie bekend is zal deze worden gedeeld.

f t g m