Copyright 2018 - GV NILO - Loosdrecht

Seizoen 2013 - 2014

 

Uitslagen van de laatste wedstrijden in chronologische volgorde.

Foto's en verslagen van dit turnseizoen zijn te vinden door te klikken op deze link: Seizoen 2013 - 2014


Op zaterdag 28 juni 2014 hebben de rayon toestelkampioenschappen plaatsgevonden in Sporthal de Galgenwaard te Utrecht.
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats Toestel
     
Pre instap D2    
Jade Saalmink 5e Balk
Cozette Marijnissen 3e Brug
Anna van Wensveen 8e Brug
Cozette Marijnissen 1e Sprong
Anna van Wensveen 6e Sprong
Jade Saalmink 1e Vloer
Cozette Marijnissen 3e Vloer
Anna van Wensveen 8e Vloer
     
Pupil 1 D3    
Maryam Yakhlaf 4e Balk
     
Pupil 1 D1    
Claire Visser 1e Brug
Claire Visser 2e Sprong
Claire Visser 1e Vloer
     
Pupil 2 D3    
Tessa van de Pavert 8e Sprong
     
Jeugd G    
Wieke van Tol 5e Sprong
Floortje van Houten 4e Vloer
     
Junior F    
Olina Bolta 3e Brug
Olina Bolta 6e Sprong
Olina Bolta 7e Vloer
     
Senior E    
Marjelle van Wijk 1e Sprong
Marjelle van Wijk 7e Vloer
     
Senior 2 D    
Judtih van den Brink 2e Balk
Judith van den Brink 4e Brug
Judith van den Brink  1e Sprong

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Op zaterdag 14 juni 2014 hebben de distriktskampioenschappen van de 5e divisie en D2 plaatsgevonden in de Turnace Hall of Gymnastics te Amsterdam.
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Olina Bolta  8e

 

 

 

  


Op zaterdag 14 juni 2014 hebben de recreanten wedstrijden plaatsgevonden in de Sporthal Snellerpoort te Woerden
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Pupil 1, niveau 3   
 Liek Felix  6e
   
 Pupil 1, niveau 4  
 Anne Aalberts  2e
 Elena Weimar 6e
 Nikki van Schendel  8e
   
 Pupil 2, niveau 3   
 Elvira van Proosdij 1e
 Emma Frank 12e
   
 Jeugd, niveau 2   
 Renske Hoff 3e
 Bianca Kok 12e
   
 Jeugd, niveau 1   
 Carmen Kamstra 1e
 Sophie de With 5e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Op zaterdag 24 mei 2014 hebben de regiokampioenschappen van de 5e divisie en D2 plaatsgevonden in de Turnace Hall of Gymnastics te Amsterdam
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Olina Bolta  4e

 

 

 

  


Op zaterdag 12 april 2014 hebben de regiokampioenschappen van de 4e divisie en D1 plaatsgevonden in de Turnace Hall of Gymnastics te Amsterdam
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Claire Visser 8e
 Judith van den Brink 24e

 

 

 

  


Op zaterdag 29 maart 2014 hebben de tweede voorwedstrijden 4e t/m 6e divisie en D1 plaatsgevonden in de Van Bekkumhal te Hooglanderveen
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Claire Visser 1e
 Jenna Beerthuizen 9e
 Olina Bolta 3e
 Marjelle van Wijk 9e
 Judith van den Brink 10e

 

 

 

 

 

 

 


Op zaterdag 15 maart  2014 hebben de tweede voorwedstrijden 4e t/m 6e divisie en D2 en D3 plaatsgevonden in de Stinzenhal te Breukelen
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Cozette Marijnissen 1e
 Anna van Wensveen 3e
 Jade Saalmink 4e
 Sarah de Vries 7e
 Maryam Yakhlaf 8e
 Tessa van de Pavert 24e

 

 

 

 

 

 

 


Op zaterdag 8 maart  2014 hebben de eerste en tweede voorwedstrijden 4e t/m 6e divisie en D1 plaatsgevonden in de Van Bekkum hal te Hooglanderveen
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Tirza van der Vliet 12e
 Floortje van Houten 13e
 Wieke van Tol 20e
 Olina Bolta 3e
 Judtih van den Brink 2e

 

 

 

 

 

  


Op zaterdag 1 februari 2014 hebben de eerste voorwedstrijden 4e t/m 6e divisie en D2 en D3 plaatsgevonden in de Snellerpoort te Woerden
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Sarah de Vries 3e
 Cozette Marijnissen 5e
 Anna van Wensveen 8e
 Jade Saalmink 11e
 Maryam Yakhlaf 9e
 Pam Janssen 9e
 Tessa van de Pavert 17e

 

 

 

 

 

 

 

 


Op zaterdag 18 januari 2014 hebben de eerste voorwedstrijden 4e t/m 7e divisie en D1 plaatsgevonden in de Van Bekkumhal te Hooglanderveen
NILO heeft hier de volgende resultaten behaald.

Naam Plaats
   
 Claire Visser 1e
 Jenna Beerthuizen 14e
 Floortje van Houten 10e
 Wieke van Tol 17e
 Tirza van der Vliet 18e
 Marjelle van Wijk 7e

 

 

 

 

 

 

 


Op zaterdag 23 november 2013 hebben de teamwedstrijden van ons rayon plaatsgevonden in de Van Bekkumhal te Hooglanderveen
NILO heeft hier de 4e plaats behaald bij NTS supplement E. Namens NILO deden mee: Judtih, Marjelle, Olina, Wieke en Floortje

 

f t g m